KONST / Litografier / Färglitografi 14719084
nr 1471 9084
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Signerad, komposition. Färglitografi. Bladets mått: 58x47cm, yttermått inklusive ram: 77x63cm
Kondition: skadad glas
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:15:22
24/5 12:47:01